MURADİYEDE SATILIK MÜSTAKİL EV

İLETİŞİM BİLGİLERİ
244.000TL
KategoriSatılık Müstakil Ev
İlan no: 126490
İlan Tarihi: 22-11-2017
İl: Bursa
İlçe: Osmangazi
Semt: Muradiye
Mahalle-Köy: Kocanaip
Banyo sayısı: 1
Oda sayısı: 5+2
Brüt Alan(m²): 350
Alan(m²): 200
Binadaki kat sayısı: 2
Kat: 1+2
Isıtma: Soba(kömür)
Bina Yaşı: 31 ve üstü

Bursa Osmangazi Muradiye Satılık Müstakil Ev 200m² 244.000TL

Bursanın en eski semtlerinden biri olan Muradiyede, halen oturulur vaziyette bulunan ve tarihsel değeri olan birkaç müstakil ahşap binadan bir tanesi olan evimi satıyorum. Parsel alanı 350 m2 olup, 100 m⊃2; taban alanı üzerine 2 kat şeklinde inşa edilmiş olan evimin kullanım alanı toplamda 200 m⊃2; dir. 5 oda + 2 salon + mutfak + banyo + kapalı garaj + odun-kömür deposu + 25 m⊃2; giriş antresinden oluşmaktadır.. Bahçe alanı 250 m⊃2; olup, hobi düşünceleri için gayet müsaittir... Semtimizde satışa sunulan diğer tarihsel değeri olan ahşap müstakil evler gibi bakımsız ve oturulamaz vaziyette olmayıp, masraf gerektirmemektedir.. Geçtiğimiz yıl komple çatı onarımdan geçirilmiş, şıngıl kaplama yapılmış, şu an için herhangi bir sorun bulunmamaktadır....Fotoğraflarda da görüldüğü gibi dayalı döşeli bulunmaktadır..Anlaşmaya göre eşyalı olarak da satışı düşünülebilinir..Doğalgaz kapıdadır...Elektrik, su aboneliği şu an için mal sahibi üzerinedir.. Banyoda ister gazlı şofben, ister elektrikli şofben kullanılabilmektedir....Zemin kattaki salon altında, bahçeden küçük bir kapıyla girilebilen bir bodrum bulunmaktadır...Bu bölüm depo olarak kullanılabilinir...Bahçe sulaması ve aydınlatması için bahçe bölümünde ayrıca tesisat bulunmaktadır...Fotoğraflardanda anlaşılacağı üzere evimin önünün kapanma riski hiç yoktur.. Binamın tam karşısında bir İLKOKUL bulunmaktadır...Yemyeşil bahçesi içindeki cıvıl cıvıl öğrencilerin sesleri sokağımıza bir başka anlam katmaktadır..Okulun hemen yanıbaşında, evimin tam karşısında bir de otopark bulunmaktadır..Mahallenin bütün araçlarını
kucaklayabilecek ücretsiz bir otopark alanımız mevcuttur.... Bahçesinde, erik ağaçları, ayva, dut, nar, muşmula (döngel), fındık incir gibi ağaçlar bulunmaktadır.

Konutsal Özellikler

  • Kapalı Garaj
  • Müstakil
  • Otopark

Toplumsal Özellikler

  • Alışveriş Merkezi
  • Toplu Taşıma
  • Çocuk Parkı

Bursa Emlak Fırsatları Vitrini

İlan Sahibi

Ender Geyimer

5324573565İncelemekte olduğunuz 126490 numaralı Bursa Osmangazi Muradiye Satılık Müstakil Ev ilanı 540 defa görüntülenmiştir.